پایان نامه تجزیه تحلیل

عنوان پایان نامه : تجزیه و تحلیل

 

شماره پروژه : 42

 

قالب بندی : Pdf , Word

 

تعداد صفحات : 49

 

شرح مختصر :

آشنایی با سیستم :

کار سیستم :
ایجاد فضای مناسب جهت فعالیت مفید نیروهای جوان در حوزه های مختلف دینی و فرهنگی و اخلاقی و علمی و اجتماعی و …  . جذب و نگه داری نیروهای جوان و متعهد و استفاده از استعداها و توانایی هایشان  در جهت اهداف مجموعه .  تقویت مبانی دینی و اخلاقی و اجتماعی و … جوانان .
شناخت و بررسی نیازها ومشکلات روز جوانان  و برنامه ریزی و تلاش در جهت رفع آنها .

موضوع فعالیت و برنامه های  باشگاه :
۱-    ارائه خدمات مشاوره برای نوجوانان و جوانان و زوج های جوان
۲-    برگزاری جلسات بحث و بررسی در مورد مسائل مورد علاقه جوانان
۳-    تشکیل اردوهای تربیتی
۴-    ایجاد فضاهای مناسب برای گزراندن ایام فراغت نوجوانان و جوانان
۵-    اجرای طرح های حمایتی و مصون سازسی جوانان در برابر مشکلات زندگی و تهاجم فر هنگی بیگانه .

مدت فعالیت :
باشگاه فرهنگی اجتماعی مهر از سال ۸۲ در بخش برادران با تشکیل کانون اندیشه – قرآن و عترت- نشریات – تربیت بدنی و خانواده آغاز به فعالیت نمود . حسب نظر هیئت مدیره و مدیرعامل موسسه  فعالیت باشگاه  کماکان ادامه خواهد داشت و

هزینه و اعتبارات :
کلیه فعالیتهای باشگاه پس از طرح در شورای سیاست گزاری  و اخذ مصوبه اجرا تامین اعتبار می گردد . ۲۰ درصد از بودجه فعالیتهای باشگاه از محل مشارکت با مجموعه های فرهنگی تامین خواهد شد و مابقی هزینه های باشگاه توسط موسسه تهیه و تامین می گردد.

نحوه تامین و پشتیبانی از برنامه ها:

موسسه در تامین مکانی برای باشگاه مسئولیت  خواهد داشت .
موسسه در اجرای طرح ها و برنامه های گروه ها و کانون ها و هم چنین فعالیتهایی مربوط به باشگاه  پشتیبانی های  بخشهای امور مالی اداری و خدمات عمومی و روابط عمومی انجام خواهد داد .
نیروی انسانی موجود در مدیریت بخشهای چهار گانه باشگاه و نیروی انسانی مربوط به طرح ها و برنامه ها متناسب با فعالیت های ارائه شده حق الزحمه دریافت خواهند کرد .

 

 

ادامه

tags برچسب ها: معایب سیستم, تجزیه تحلیل, چارت سازمانی, فرم ipo, نمودار گنت, نمودار پرت, لیست ورودی و خروجی ها, دانلود پایان نامه, دانلود پروژه, رشته مدیریت, رشته فناوری اطلاعات, جریان داده, ذخیره داده, رابط گرافیکی, ارتباط موجودیت ها,